Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

KANTE THN ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΑΣ ΝΑ' ΧΕΤΕ ΠΛΗΡΗ ΠΡΟΣΒΑΣΗ
 
ΦόρουμΠόρταλ*Latest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΑΠΑΤΗ ΟΙ ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΕΣ ΤΗΣ EMARKET

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
SStamatis
Admin
Admin
SStamatis


Αριθμός μηνυμάτων : 145
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2010
Τόπος : Tokyo

ΑΠΑΤΗ ΟΙ ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΕΣ ΤΗΣ EMARKET Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΑΠΑΤΗ ΟΙ ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΕΣ ΤΗΣ EMARKET   ΑΠΑΤΗ ΟΙ ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΕΣ ΤΗΣ EMARKET EmptyΣαβ Νοε 06 2010, 14:00

Ντροπή και αίσχος για την περίφημη ιστοσελίδα του emarket σελίδα που κάνει δημοπρασίες στο ίντερνετ. Την δευτέρα 1/11/2010 έκανα λογαριασμό με username anglesnik μετά απο προτροπή φίλου μου για να πουλήσω κάποια κινητά που είχα πάρει τελευταία απο επιδότηση και τελικά δεν τα χρησιμοποίησα ,και έναν διάδρομο γυμναστικής...
που είχαμε στο σπίτι και δεν τον χρησιμοποιούσαμε,πρόσεξα βέβαια οτι για να προβάλεις μια αγοροπωλησία σου στη σελίδα αν θες να έχεις πολλά σημεία να τη βλέπουνε πρέπει να πληρώσεις και κάτι ,άσχετα βέβαια απο το ποσοστό πώλησς απο τα προιόντα που δικαιούντε.Έτσι και εγώ του κατέβαλα το ποσοστό των 25 ευρώ μέσω της πιστωτικής μου κάρτας για να προβάλω καλύτερα τα προιόντα μου κάτι που όντως είχε επιτυχία αφού δεχόμουν συνέχεια προτάσεις απο διάφορους χρήστες και ουσιαστικά μετά απο περίπου 15 ώρες είχαν σχεδόν πουληθεί μέσω της σελίδας αυτής όλα,έτσι και εγώ απλά περίμενα να κλείσει ο χρόνος της δημοπρασίας για να επικοινωνήσω με τους και να ολοκληρώσω με τους νικητές την αγοροπωλησια. ¨Ομως ξαφνικά 3-4 ώ! ρες Ï �ριν τελειώσει η διαδικασία μου ήρθε ένα email που έλεγε οτι μου απενεργοποιούν το λογαριασμό ξαφνικά χωρίς κανένα λόγο και καμοιά αιτία.(Αγαπητέ/ή angelsnik, σας ενημερώνουμε ότι ο λογαριασμός σας απενεργοποιήθηκε από τη διαχείριση του [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] 15 ώρες μέχρι να καταφέρω να τους βρω στο τηλεφωνο και όταν τελικά τους βρήκα μου είπαν απλά οτι έχουν το δικαιώμα βάση όρων να μου κλείσουν το λογαριασμό ότι ώρα θέλουν και να θα μου κρατήσουν και τα χρήματα γιατί ΑΠΛΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΥΛ ΤΩΝ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΜΟΥ ΕΜΟΙΑΖΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥ ΑΛΛΟΥ ΧΡΗΣΤΗ που πριν καιρό τους είχε απασχολήσει με κάποια απατεωνιά που ούτε εγώ καν κατάλαβα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΑΠΑΤΗ ΟΙ ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΕΣ ΤΗΣ EMARKET
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Εφημερίδα του Forum :: Nεα απ όλη την Ελλάδα-
Μετάβαση σε: